40_20250528_150410.jpg
8_20250528_145622.jpg
36_20260531_235230.jpg

Bohunické áčko starších žaček opět vítězem Jihomoravské ligy

V soboru 30. 5. se odehrálo poslední kolo superfinále Jihomoravské ligy starších žaček 2025/2026. Je to již třetí zlatá medaile v řadě v jihomoravské soutěži. Současně se odehrála i část o umístění s účastí bohunického béčka.

Letošní obsazení starších žákyň čítalo přes 20 hráček. Některé přišly teprve loni a mají za sebou teprve první nebo druhou sezónu. Sestavily se tak dva týmy. Bohunické áčko bojovalo v průběhu soutěže se zraněními a doplňovaly je tak nejzkušenější hráčky z B týmu. B tým sbíral zkušenosti a implementoval nové hráčky. Společně si holky také zahrály jednu z nejnáročnějších mládežnických projektů v republice, a to žákovskou ligu starších žákyň. Některé hráčky se také objevily v krajském výběru nebo na celorepublikovém kempu pro talentovanou mládež. Hráčkám děkujeme za super reprezentaci klubu, za jejich výkony a bojovnost a trenérům a rodičům za trpělivost a podporu. Hlavně jim gratulujeme ke zlaté medaili a přejeme, ať je handball a sportování nadále baví.

Galerie - Žákyně

+20